پارسا پیروزفر در پروژه ای جدید

کیارش اسدی‌زاده کارگردان جوان سینما که پیش از این فیلم «گس» را ساخته و تا کنون به نمایش در نیامده است، دومین تجربه سینمایی خود را با فیلم «شکاف» به تهیه‌کنندگی علی سرتیپی و منیژه حکمت را پشت سر می‌گذارد.


[تصویر:  mfbi2yl59kdah5ks9vk5.jpg]


حضور بازیگرانی چون پارسا پیروزفر، بابک حمیدیان، هانیه توسلی، سحر دولتشاهی در این فیلم سینمایی قطعی شده و فیلمبرداری نیز از نیمه اول مرداد ماه آغاز می شود. همچنین امیرکیان نجف‌زاده به عنوان بازیگر خردسال در فیلم «شکاف» بازی می‌کند.
دورخوانی این فیلم سینمایی از روز گذشته با حضور کارگردان و بازیگران آغاز شده و به گفته اسدی زاده، هیچ تغییری در فیلمنامه ایجاد نشده و دلیل موافقت بازیگران برای حضور در فیلم سینمایی «شکاف» فیلمنامه آن بوده است.

موضوع فیلم سینمایی «شکاف» درباره حقوق کودکان از بدو تولد و بی عدالتی هایی است که درباره آنها صورت می گیرد که این ناعدالتی‌ها از نحوه رفتار والدین با فرزندان در محیط خانواده تا آنچه در اجتماع برای بچه‌ها رخ می‌دهد، است.


/ 4 نظر / 7 بازدید
ذکرا

آنان که دنیا را دوشیدند و به غفلت زدگی در دنیا گرفتار آمدند ، فرصت ها را از دست دادند و تازه های آن را فرسوده ساختند ، سرانجام خانه هایشان گورستان و سرمایه هایشان ارث این و آن گردید... ! *امام علی ع-نهج البلاغه خطبه230*

رها

امیدوارم فیلم خوبی بشه.

گندم

سلام. اگ مایل ب تبادل لینک هستی خبر بده

شیلا

تازگی ها فقط راجع به بدبختی فیلم میسازن.