درخشنده:هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند را جلوی دوربین می‌برد

فیلمبرداری فیلم سینمایی «هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند» به نویسندگی و کارگردانی پوران درخشنده اواسط هفته در تهران جلوی دوربین می‌رود.

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، با انجام پیش‌تولید و انتخاب بازیگران مطرح برای ایفای نقش‌های مختلف‌، فیلم اواسط هفته در تهران جلوی دوربین می‌رود.
فیلمنامه توسط پوران درخشنده نوشته شده که حدود یک سال و نیم کار تحقیقات، نگارش و دریافت پروانه ساخت فیلم به طول انجامید.
فیلم مسایل دختران جوان را مطرح می‌کند و ترس از آبرو را در این دوره سنی آسیب‌شناسی می‌‌کند.

در این فیلم شهاب حسینی، مریلا زارعی، طناز طباطبایی، جمشید هاشم‌پور، فرهاد آئیش، امیر آقایی، بابک حمیدیان، مهدی ماهانی، مجید مشیری، امیر دژاکام، هادی مرزبان با حضور افتخاری ستاره اسکندری به ایفای نقش در این فیلم می‌پردازند.
پوران درخشنده در این فیلم از افراد زیادی تست گریم گرفت که در میان افرادی که تست گریم گرفته شده پوران درخشنده تنها نیما صفایی را در این فیلم به سینمای ایران معرفی می‌کند.
دورخوانی فیلمنامه و تمرین بازیگران فیلم آغاز شده است و اولین صحنه‌های فیلم با حضور شهاب حسینی جلوی دوربین خواهد رفت.

«هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند» توسط مرتضی پورصمدی فیلمبرداری می‌شود و تهیه‌کنندگی این پروژه پربازیگر برعهده پوران درخشنده است.
پوران درخشنده پیش از این ساخت فیلم‌های «خواب‌های دنباله‌دار»، «بچه‌های ابدی»، «رویای خیس»، «شمعی در باد»، «عشق بدون مرز» و ... را در کارنامه هنری خود به ثبت رسانده است.

/ 4 نظر / 6 بازدید
عطیه

این ماه کلآ افتادی تو نخ شهاب حسینی دیگه چرا از پارسا پیروزفر چیزی نمیذاری

سروش

سلام خدمت مدیر محترم وبلاگ چه تدارکاتی؟ برای آقای پیروزفر عزیز که این چیزیها در کار نبود پس شما سال دیگه شهریور باید برای این هنرمند عزیز حسابی خرج کنید

نسیم

سلام.منم یکی از طرفدارای شهاب حسینیم که مونده بودم برا فردا که تولدشه چیکار کنم که وب شما رو دیدم .فردا که جمعس آپ می کنم البته وب من مثل وب شما فقط در مورد شهاب حسینی نیست چیزای دیگه هم داره !به وبم سر یزنید ممنون.من لبنکتون کردم!

منصوره

سلام. دست شما درد نکنه، پست تولد بی نظیری بود. ویدئوها هم همه عالی بودن... بی نظیر.. آخه حتی پست های تولد آقا شهاب هم مثل خودش یک هدیه ست...[گل]