روی «ساکن طبقه وسط» تعصب دارم

شهاب حسینی گفت:نمی‌خواهم «ساکن طبقه وسط» فدای عجله در رسیدن شود،چرا که روی فیلم تعصب دارم.

[Image]

 او در گفت و گو با نسیم گفت:حتی برای یک سکانس باقی‌مانده هم عجله نمی‌کنم.بخش پست پروداکشن مثل صداگذاری نیز انجام نشده؛ بنابراین با این شرایط نمی‌توانستیم در جشنواره فجر باشیم و انصراف دادیم.

شهاب حسینی که قرار بود نخستین تجربه سینمایی خود را با عنوان ساکن طبقه وسط به جشنواره فجر امسال برساند، افزود: هنوز یک سکانس از فیلم مانده که به دلیل عدم همکاری با فرودگاه، نتوانسته ایم این سکانس را ضبط کنیم.

وی افزود: حتی بخشهای پست پروداکشن کار مثل صداگذاری نیز انجام نشده؛ بنابراین با این شرایط اصلا نمی‌توانستیم فارغ از رد یا قبول هیأت انتخاب در جشنواره امسال هم باشیم؛ بنابراین انصراف دادیم.

حسینی افزود: البته با تصور اینکه فیلم کاملا آماده می‌شود، نسخه‌ اولیه ای را در اختیار دبیرخانه جشنواره قرار داده بودیم. چون تصور می‌کردیم سکانس باقی مانده نیز ضبط شود که نشد و مراحل تروکاژ جلوه های ویژه بصری فیلم هم انجام شود.

این بازیگر چهره سینما تأکید کرد: روی ساخت این فیلم واقعا حساسیت دارم. بنابراین معتقدم اگر ساکن طبقه وسط بخواهد برای مخاطب رونمایی شود حتما باید کامل و نهایی باشد.

این فیلم که توسط مرتضی پورصمدی به طریق 35 میلیمتری فیلمرداری شده، حاوی صحنه های تروکاژی متعددی است. شهاب حسینی در 38 نقش مختلف در آن بازی کرده و در کنار او بازیگرانی همچون بابک حمیدیان، بهناز جعفری،حسین یاری، ساره بیات، طناز طباطبایی، فرهاد اصلانی، هنگامه قاضیانی، فخر الدین صدیق شریف، علی شادمان، سحر قریشی، کیانوش گرامی، بهنوش بختیاری، کامبیز دیرباز، مانی کسرائیان و ... ایفای نقش کرده‌اند.

/ 1 نظر / 5 بازدید
کیمیا(طرفداران صابر ابر)

سلام و سلام و سلام! یک سایت بین المللی نظرسنجی که بین ستاره های همه ی کشورهای دنیا(هر کشور با ستاره های خودش) نظرسنجی میزان محبوبیت میگذارد که ایران را هم به لیست کشور هایش اضافه کرده و صابر ابر،پارسا پیروزفر،شهاب حسینی و ... نیز در این نظرسنجی یکی از گزینه ها به شما می آیند. برای شرکت تو این نظر سنجی باید عضو ف.ی.س ب. و . ک یا تو.یی.تر یا جیمیل باشید و با اکانتتون لاگ این کنید و رای بدهید. فقط دو نکته وجود دارد: 1-هر روز اجازه رای دادن دارید(اگر خواستید می توانید هر روز به این سایت رفته و به یک فرد دوباره رای دهید که البته چندان کار جالبی نیست!) 2- همزمان میشود به بیش از یک نفر رای داد مثلا همزمان به پارسا پیروزفر و سایر کسانی که مورد علاقه ی شما هستند . لطفا این خبر را در بین سایر طرفداران پخش کنید ...حالا اگر به آقای ابر هم رایی بدهید خوشحال میشویم! بر روی آدرس این وب در پایین کلیک کنید : http://votingstation.net/index.php?lang=en&country=IR&gender=&occupation=&tag