شهاب حسینی پرکارتر از سابق

حدود دو سال پیش گفت که می‌خواهد از سینما و بازیگری کناره‌گیری کند و سراغ روان شناسی برود که رشته ی تحصیلی‌اش است از آن زمان به بعد "شهاب حسینی" پرکارتر از سابق شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ حدود دو سال پیش گفت که می‌خواهد از سینما و بازیگری کناره‌گیری کند و سراغ روان شناسی برود که رشته ی تحصیلی‌اش است از آن زمان به بعد "شهاب حسینی" پرکارتر از سابق شد، آخرین حضور سینمایی‌اش در "حوض نقاشی" در جشنواره‌ی فیلم فجر خبر ساز شد عده‌ای بازی او را در نقش یک مرد عقب‌مانده‌ی ذهنی بهترین حضورش و عده‌ای دیگر انتخاب و بازی اشتباه دانستند.
حالا "حسینی" می‌خواهد روی صندلی کارگردانی بنشیند و اولین فیلم بلندش را بسازد: ساکن طبقه‌ی وسط براساس فیلمنامه‌ی :محمد محمدهادی کریمی" . این متن قرار بود در سال 88 توسط خود "کریمی" ساخته شود که منتفی شد.
"حسینی" ظاهرا آن‌قدر فیلمنامه را دوست داشته که برایش درخواست پروانه‌ی ساخت داد و این مجوز هم صادر شد. بعد از "نیکی کریمی" و "رضا عطاران" او سومین ستاره‌ی سینمایی این سال‌هاست که برای فیلم‌سازی دورخیز می‌کند.

منبع: ماهنامه دنیای تصویر
/ 3 نظر / 5 بازدید
سایه

تشکر از چند پست اخیرتون. واقعا خوشحالم برگشتید.[لبخند]

sanaz

weblog besiyar zibaiee darid mofagh bashi

ياسي

سلام ، ممنون از حضور گرم دوبارتون و اخبار جديدتون با پركاري اين دو هنرمند خوبمون ، اميدوارم اين وبلاگ هم پركار تر از هميشه بشه موفق و پايدار باشيد