سریال شهید بابایی همچنان مشکل کمبود بودجه دارد

معاون پژوهشی بنیاد شهید و امور ایثارگران:
از چهره‌های مقبول استفاده کردیم و باید هزینه‌اش را بپردازیم

بنا بر اعلام معاون پژوهشی بنیاد شهید، سریال «شوق پرواز» که قرار بود با بودجه‌ای حدود سه میلیارد تومان تولید شود، با کمبود بودجه مواجه شده است.

 

دکتر عباس خامه‌یار، معاون پژوهشی بنیاد شهید و امور ایثارگران در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با اعلام این مطلب افزود: هزینه‌ی تولید سریال شهید بابایی بیش از مبلغی است که قبلا اعلام شده بود. باید منتظر باشیم تا این کار به پایان برسد. متاسفانه هزینه‌ها و دستمزدها خیلی بالاست و ما سعی کرده‌ایم از چهره‌های مقبول و هنرمند استفاده کنیم که طبیعتا باید هزینه‌ی این کار را هم بپردازیم.

وی در ادامه‌ی گفت‌وگو با ایسنا تصریح کرد: در حال حاضر تصویربرداری سریال « شوق پرواز» که بر اساس زندگی شهید بابایی ساخته شده، به اتمام رسیده است و عوامل این مجموعه در حال انجام مراحل صداگذاری هستند.

خامه‌یار زمان پخش این سریال را زمستان اعلام کرد و گفت: این سریال از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

به گزارش ایسنا، معاون پژوهش و ارتباطات فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران پیش از این به ایسنا گفته بود: مشکلات بودجه‌ی سریال «شوق پرواز» حل شده ‌است و مشکلی برای هزینه‌های سریال یدالله صمدی وجود ندارد.

مجموعه تلویزیونی «شوق پرواز» به همت مؤسسه فرهنگی هنری شاهد در 13 قسمت 45 دقیقه‌ای ساخته می‌شود. فرهاد توحیدی، مهدی محمد نژادیان و حسین تراب نژاد فیلمنامه اثر را بر پایه زندگی واقعی شهید عباس بابایی نوشته‌اند. در مجموعه تلویزیونی «شوق پرواز» بازیگرانی نظیر شهاب حسینی، کوروش تهامی، افسانه بایگان، ستاره اسکندری، محسن افشانی و الهام حمیدی ایفای نقش می‌کنند.

از عوامل این پروژه می‌توان به طراح صحنه: اصغر نجات امینی، طراح گریم:سعید ملکان، برنامه ریز:برزو نیک‌نژاد، مدیر تولید:مجید بابایی، برنامه ریز: سعید مترصد، طراح صحنه و لباس: اصغر نژادیان و فیلمبردار:حسن پویا اشاره کرد.

/ 0 نظر / 7 بازدید