همبازی شدن طالب لو و شهاب حسینی

 http://www.iqna.ir/news_imgs/506396_1img66666666666666.jpghttp://cloob4u.com/wp-content/uploads/2012/04/%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8%D9%84%D9%881.jpg
دروازه بان پیشین تیم فوتبال استقلال از دیروز مقابل دوربین قرار گرفت. مرتضی کوشایی بر اساس یک داستان واقعی فیلم نامه ای به نام «به خاطر مونا» را به نگارش درآورده و یکی از بازیگران این فیلم تلویزیونی وحید طالب لو دروازه بان پیشین استقلال است. - داستان این فیلم نامه بر اساس زندگی واقعی دختری 6 ساله است که به دلیل بیماری سرطان خون از دنیا رفته است. این دختر خردسال پیش از مرگ در آرزوی دیدار وحید طالب لو بود و در اتاق خود عکس های این دروازه بان را به دیوار زده بود. نویسنده این فیلم نامه با نگارش داستان زندگی او قصد داشته آرزوی این کودک را بر آورده کند ...
طالب‌لو همبازی شهاب حسینی شد

دروازه‌بان پیشین تیم فوتبال استقلال از دیروز مقابل دوربین قرار گرفت. مرتضی کوشایی بر اساس یک داستان واقعی فیلم‌نامه‌ای به نام «به خاطر مونا» را به نگارش درآورده و یکی از بازیگران این فیلم تلویزیونی وحید طالب لو دروازه‌بان پیشین استقلال است.

داستان این فیلم‌نامه بر اساس زندگی واقعی دختری 6 ساله است که به دلیل بیماری سرطان خون از دنیا رفته است. این دختر خردسال پیش از مرگ در آرزوی دیدار وحید طالب‌لو بود و در اتاق خود عکس‌های این دروازه بان را به دیوار زده بود. نویسنده این فیلم‌نامه با نگارش داستان زندگی او قصد داشته آرزوی این کودک را بر آورده کند.
به همین دلیل عوامل این فیلم از وحید طالب لو دعوت به عمل آوردند تا برای شادی روح این کودک در این فیلم تلویزیونی بازی کند. در این فیلم شهاب حسینی و فاطمه گودرزی هم حضور دارند. فیلمبرداری این فیلم از یک ماه قبل آغاز شده است.
دروازه بان پیشین تیم فوتبال استقلال از دیروز مقابل دوربین قرار گرفت. مرتضی کوشایی بر اساس یک داستان واقعی فیلم نامه ای به نام «به خاطر مونا» را به نگارش درآورده و یکی از بازیگران این فیلم تلویزیونی وحید طالب لو دروازه بان پیشین استقلال است.

داستان این فیلم نامه بر اساس زندگی واقعی دختری 6 ساله است که به دلیل بیماری سرطان خون از دنیا رفته است. این دختر خردسال پیش از مرگ در آرزوی دیدار وحید طالب لو بود و در اتاق خود عکس های این دروازه بان را به دیوار زده بود. نویسنده این فیلم نامه با نگارش داستان زندگی او قصد داشته آرزوی این کودک را بر آورده کند.
به همین دلیل عوامل این فیلم از وحید طالب لو دعوت به عمل آوردند تا برای شادی روح این کودک در این فیلم تلویزیونی بازی کند. در این فیلم شهاب حسینی و فاطمه گودرزی هم حضور دارند. فیلمبرداری این فیلم از یک ماه قبل آغاز شده است.
/ 4 نظر / 5 بازدید
سوگل

«مهمان مامان» روز جمعه ساعت ۱۸ از رادیو نمایش بر روی موج اف ام ، ردیف ۵/۱۰۷ پخش می شود.

ریحانه

سلیقه تو مثل خودم محشر هیچ وقت از پارسا پیروزفر بی نظیر خبر کاملی نمیشه پیدا کرد.این رمز موفقیتش.رمز بهترین بودن.نه مثل این جدیدا که شب وروز خودشون زورکی میندازن تو حاشیه ورسانه و زارت وزورتم عکس میگیرن[قهقهه] وحسینی که فوق العادست.آرام متین بزرگوار

شقایق

آخیییییییییییییی.چقدر دلم سوخت.چه کارخوبی کرده این کارگردان و آقای طالب لو که قبول کردن بازی کنن در این فیلم.اما کاش میشد یه جوری پیش از مرگش آقای طالب لو رو ببینه.به هر حال روح همه ی رفتگان شادباشه و آرزوی سلامتی واسه همه ی مبتلایان به سرطان و همه ی بیماران دارم. اگر میشه اسم این فیلم رو هروقت مشخص شد و زمان پخشش در آینده رو هم حتما اطلاعرسانی کنید،البته لطفا".ممنون

مهدی

سلام به وبلاگ دل شکسته سر بزنید اگه خوشتون اومد منو لینک کنید. http://delshekaste-movie.blogfa.com