آغاز پخش سریال «شوق پرواز» از زمستان امسال

معاون پژوهش و ارتباطات فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران از آغاز پخش سریال "شوق پرواز " با موضوع زندگی خلبان شهید عباس بابایی از زمستان امسال خبر داد.

 

عباس خامه‌یار در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبری فارس "توانا "، در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها، اظهار داشت: ساخت سریال "شوق پرواز " که با موضوع معرفی شخصیت و ابعاد زندگی سرلشگر خلبان "شهید عباس بابایی " ساخته می‌شود، مراحل پایانی را طی می‌کند.
وی ادامه سریال "شوق پرواز" هم‌اکنون در مراحل پایانی صداگزاری است و پیش‌بینی می‌شود که تا زمستان امسال این فیلم برای پخش به صدا و سیما تحویل داده شود.
خامه‌یار در خصوص فیلم‌برداری بخش‌های خارج از کشور سریال شوق پرواز نیز بیان داشت: ‌امکان فیلم‌برداری در آمریکا فراهم نشد اما به احتمال زیاد، در کشور یونان مشابه‌سازی‌ها انجام خواهد شد و فیلم‌برداری این بخش نیز به زودی انجام می‌شود.
معاون پژوهش و ارتباطات فرهنگی بنیاد شهید با بیان اینکه روح بلند و مطهر شهید خلبان بابایی در تمام مراحل ساخت این سریال گروه را همراهی کرد، افزود: تمام عوامل ساخت سریال شوق پرواز احساس می‌کردند که شهید بابایی خود هدایت‌گر گروه است و بسیاری از گره‌ها به دست خود او باز می‌شد.
خامه‌یار با بیان اینکه پیش‌بینی بنیاد شهید در ابتدا ساخت یک سریال 12 قسمتی بود، اظهار داشت: به لطف خدا این کار به یک فیلم اثرگذار و بلند تلویزیونی تبدیل شده که تاکنون بخش عمده‌ای از مراحل ساخت آن به پایان رسیده و معتقدم سریال شوق پرواز یکی از تولیدات بزرگ تلویزیونی در حوزه دفاع مقدس است.

/ 0 نظر / 5 بازدید