وبلاگ اولین طرفدار شهاب حسینی و پارسا پیروزفر

بهزاد عبدی برای فیلم سینمایی "خانه پدری" به کارگردانی کیانوش عیاری موسیقی می‌سازد.

http://up.vatandownload.com/upimages/2010/Dec/12/0543645141.jpg

به گزارش خبرگزاری مهر، شاهرخ دستورتبار مجری طرح فیلم سینمایی "خانه پدری" گفت: تدوین فیلم توسط کیانوش عیاری به پایان رسیده و حدود نیمی از صداگذاری فیلم توسط مسعود بهنام در استودیو بهمن انجام شده است.

وی درباره موسیقی فیلم توضیح داد: فیلم به صورت اپیزودیک ساخته شده و روایتی از سال 1308 تا 1374 است. همان‌طور که پیش‌تر عنوان شده، فیلم به موسیقی زیادی نیاز ندارد اما برای تغییر اپیزودها و روایت اپیزود بعدی نیاز به موسیقی است که ساخت آن به عهده بهزاد عبدی است و قرار است در اوکراین تنظیم و ضبط شود. امیدواریم فیلم هرچه سریع‌تر آماده حضور در بیست‌ و نهمین جشنواره فیلم فجر شود.

"خانه پدری" یازدهمین فیلم بلند سینمایی کیانوش عیاری داستانی اجتماعی دارد که وقایع آن از 1310 آغاز می‌شود و تا امروز ادامه می‌یابد. مهدی هاشمی، شهاب حسینی، مهران رجبی، ناصر هاشمی، مینا ساداتی، نازنین فراهانی، حسین فلاح و ... بازیگران اصلی این فیلم هستند.

تعدادی از عواملی که در ساخت فیلم همکاری دارند، عبارتند از نویسنده و کارگردان: کیانوش عیاری، مجری طرح: شاهرخ دستورتبار، مدیر فیلمبرداری: داریوش عیاری، مدیر تولید: حسن آقاکریمی، طراح صحنه: اصغر نژادایمانی، طراحان چهره‌پردازی: حسین صالحیان، اعظم رحمانی، صدابردار: سعید صالحی، دستیار اول و برنامه‌ریز: نوید بانی، منشی صحنه: لیلی مرادی، مدیر صحنه: مصطفی آذرنوش، عکاس: مزدک عیاری، مدیر تدارکات: محمدرضا صادق، مشاور رسانه‌ای: ناصر سهرابی، تهیه‌کنندگان: کیانوش عیاری و علی سلطانی به نمایندگی از موسسه فرهنگی هنری ناجی هنر.

بیست و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر از 16 تا 26 بهمن‌ماه به دبیری مهدی مسعودشاهی در تهران برگزار می‌شود.

نوشته شده در چهارشنبه ٢٩ دی ۱۳۸٩ساعت ٦:٤٤ ‎ب.ظ توسط نظرات ()


Design By : Pichak