وبلاگ اولین طرفدار شهاب حسینی و پارسا پیروزفر

سلام برآقای شهاب حسینی سوپراستار سینمای ایران برنده شدن شما در جشن خانه سینما را به عنوان بهترین بازیگر نقش اول مرد تبریک میگویم.قلبتشویقهورا


من مثل شما نمیتوانم جملات زیبای ادبی را آنگونه که لایقتان باشد را اداکنم فقط حرف دلم را با زبانی ساده و با تمام وجودم تقدیمتان میکنم.

شما لیاقت بهترین جوایز رادارید شما بازیگری هستید که خودتان را جزیی از ما انسانهای معمولی میدانید، شما به قول معروف آدم خاکی هستید مغرور نیستید و نمیشوید و نخواهید شد.

خیلی ها میگفتند شهاب حسینی بعد از گرفتن سیمرغ دیگر کسی را تحویل نخواهد گرفت وغرور اورا فراخواهدگرفت و شما با رفتار مهربان و ملایمتان با طرفدارانتان به همه مخالفانتان ثابت کردید که حتی گرفتن سیمرغ و یا جایزه اسکار هم نمیتواند شما را مغرور و از خود راضی کند چون ذات شما پاک است و خمیره وجودتان را با مهر و لبخند و احترام سرشته اند و هیچ جایزه مادی هرچند بزرگ و هرچند مهم،نمیتواند شما را از آن شهاب حسینی دوست داشتنی و عزیز دورکند و همچنان با وجود افتخارات و شهرت تان همچون درخت که هرچه پر ثمرتر میشود افتاده تر میشود آرام و بی حاشیه و با محبت هستید و خواهید بود.

دوستی میگفت فیلم درباره الی که بازیگر نقش اول نداشت پس چطور شهاب حسینی بهترین بازیگر نقش اول شد؟

گفتم درباره الی با شهاب حسینی درباره الی شد.خود شخص الی به خاطر احمد راهی این سفر شدوگرنه بدون وجود احمد الی هم در کار نبود.

احمد کسیکه شهاب حسینی آنرا مطرح کرد، به او جان بخشید ودر دل همه ما جا داد.احمد درباره الی مثل شهاب حسینی مهربان ،صمیمی و خونگرم بود و به دل همه می نشست چون شهاب حسینی اینگونه است و احمد نمادی بود از یکی از خصوصیات ممتاز شهاب حسینی.

حضور شما در برنامه هفت عالی بود حرفهای خیلی آموزنده ای زدید.اینکه چگونه و با چه سختی پا به عرصه طاقت فرسای بازیگری گذاشتیدو.....

خداوند شهاب حسینی را به خاطر رفتار پسندیده اش و اینکه هرگز مغرور نمیشود تا قله های افتخار همراهی خواهد کرد و من از خداوند همین را میخواهم.  

آقای حسینی مهربان من تا کنون افتخار زیارت شما عزیز هنرمند را از نزدیک نداشته ام ولی کاملا میشود از مصاحبه ها و تعریف های عزیزانی که شما را ملاقات کرده اند فهمید که چقدر با محبت هستید و چه قدر دیگران در حضور شما راحت هستند و اصلا احساس غریبی نمیکنند.شما برای من الگوی به تمام معنا هستید.طرز برخوردتان با دیگران،لحن صحبتهایتان،صبر و شکیبایی تان و....همه وهمه برای من جوان الگوست و خوشحالم که شما را به عنوان بهترین برای خودم الگو قراردادم.

در پایان بازهم به شما، همسرتان و پسر گل تان صمیمانه تبریک میگویم و خدا را شکر میکنم که جواب دعاهایم را گرفتم.امیدوارم همواره شما را در این عرصه موفق و سربلند ببینم و همراه به آنچه که شایسته اش هستید برسید.به عنوان یک ایرانی به وجود شما هنرمند عزیز افتخار میکنم و به خودم میبالم.به امید درخشش شما در عرصه های جهانی لبخندقلب

 

نوشته شده در شنبه ٢٧ شهریور ۱۳۸٩ساعت ٢:۱٥ ‎ق.ظ توسط نظرات ()


Design By : Pichak