وبلاگ اولین طرفدار شهاب حسینی و پارسا پیروزفر

ایلنا: نزدیک به 20 روز به برگزاری بیست و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر باقی مانده است و استودیوها روزهای پرکاری را پشت سر می‌گذارند تا فیلم‌های جدید ایرانی برای حضور در این رویداد سینمایی کشور آماده نمایش شوند.
به گزارش روابط عمومی فیلم، «محمود سماک‌باشی»، که مدیریت استودیو تک‌فیلم پارس را برعهده دارد، در گفت‌وگو با ستاد اطلاع‌رسانی بیست و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، عنوان کرد: مانند سال‌های گذشته روزهای پرکاری در استودیو برای آماده‌سازی فیلم‌ها و رسیدن به جشنواره فیلم فجر سپری می‌شود. تعدادی از فیلم‌ها خیلی زودتر آماده شدند و مراحل قطع نگاتیو را هم سپری کردند اما گویا عادت شده تا روزهای آخر کارهای فنی فیلم به دقایق آخر برسد و تا روزهای پایانی، تنور جشنواره داغ باشد.
سماک باشی گفت: در این استودیو فیلم«شورشیرین» به کارگردانی جواد اردکانی پس از پایان تدوین توسط جهانگیر میرشکاری صداگذاری می‌شود.
همچنین صداگذاری «جرم» توسط اسحاق خانزادی انجام شده و تنها منتظر موسیقی فیلم هستیم . «اسب حیوان نجیبی است» به کارگردانی عبدالرضا کاهانی هم توسط جهانگیر میرشکاری آخرین مراحل صداگذاری را پشت سرمی‌گذارد.
این صدابردار سینمای ایران به فعالیت استودیو تک فیلم پارس اشاره کرد و در این باره گفت: 6 سال از فعالیت این استودیو در زمینه میکس صدا و موسیقی می‌گذرد تنها در سال اول که افتتاح استودیو بود کارهای صدای دو فیلم به صورت مونو انجام شد و سال‌هاست که فیلم‌ها در این استودیو به صورت دالبی ساراند آماده می‌شوند.
دیگر فعالیت‌های تک فیلم پارس عبارتند از:
«نفرین» به کارگردانی علی توکل نیا توسط امین میرشکاری صداگذاری می‌شود.
«سه درجه تب» به کارگردانی حمیدرضا صلاحمند توسط فرامرز ابوالصدق صداگذاری می‌شود.
«سبب من» به کارگردانی بهرام بهرامیان توسط اسحاق خانزادی صداگذاری می‌شود.
همچنین «اصول‌گرا» به کارگردانی تهمینه میلانی توسط فرامرز ابوالصدق مراحل پایانی صداگذاری را پشت سرمی‌گذارد.
بیست و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر از تاریخ 16 تا 26 بهمن‌ماه به دبیری «مهدی مسعودشاهی» در تهران برگزار می‌شود.

نوشته شده در دوشنبه ٢٧ دی ۱۳۸٩ساعت ۸:٥۱ ‎ب.ظ توسط نظرات ()


Design By : Pichak