وبلاگ اولین طرفدار شهاب حسینی و پارسا پیروزفر

«سیاوش اسعدی» کارگردان فیلم سینمایی «حوالی اتوبان»، فیلمنامه «جیب بر خیابان جنوبی» را به عنوان دومین فیلمش کارگردانی می‌کند.

حوالی اتوبان:عکاس/محسن مینایی

«سیاوش اسعدی» در گفت‌و‌گو با خبرنگار سینمایی فارس در این باره گفت: ساخت فیلمنامه «جیب بر خیابان جنوبی» را که به تازگی نگارشش را به اتمام رسانده‌ام، در برنامه دارم تا به عنوان دومین فیلم سینمایی‌ام کارگردانی کنم.
وی افزود: این فیلم از مؤلفه‌های سینمای نوآر برخوردار است و در فضای امروزی جامعه و اتفاقات شهری می‌گذرد و در قالب سینمای نئو‌نوآر جای می‌گیرد.
اسعدی با اشاره به فیلمبرداری این فیلم، گفت: فیلم تماما در تهران فیلمبرداری می‌شود و همانطور که از نامش پیداست وقایع فیلم در جنوبی‌ترین مناطق تهران اتفاق می‌افتد.
وی افزود: برنامه ما این است که فیلمبرداری را در زمستان انجام دهیم، چون فصلی که رخدادهای داستان در آن می‌گذرد، زمستان است.
به گفته اسعدی، «جیب بر خیابان جنوبی» در حال و هوای فیلم قبلی‌اش «حوالی اتوبان» است و پنج بازیگر اصلی دارد.
وی ادامه داد: بازنویسی فیلمنامه به اتمام رسیده و به زودی برای کسب پروانه ساخت آن اقدام می‌کنیم.
بنابراین گزارش، فیلم سینمایی «حوالی اتوبان» نخستین ساخته سیاوش اسعدی قرار است در گروه آزادی پس از اکران «چراغ قرمز» (علی غفاری) به اکران عمومی در بیاید.
بازیگران این فیلم عبارتند از: گلچهره سجادیه، سیدشهاب الدین حسینی، نورا هاشمی، بهناز جعفری، افشین سنگ‌چاپ، ملیحه نیکجومند، مهدی ‌صبایی حضور دارند.
در خلاصه داستان این فیلم آمده است: داستان زوج جوانی است که با ورود زنی میانسال زندگی‌شان دستخوش تغییر می‌شود.

نوشته شده در شنبه ٤ دی ۱۳۸٩ساعت ٦:٢٧ ‎ب.ظ توسط نظرات ()


Design By : Pichak