وبلاگ اولین طرفدار شهاب حسینی و پارسا پیروزفر

http://www.bookcitycentral.com/wp-content/uploads/2013/07/41.jpg

پارسا پیروزفر بازیگر سینما و تئاتر ایران روز یکشنبه ۱۶ تیرماه برای تهیه ابزار نقاشی به بخش نوشت‌افزار فروشگاه مرکزی شهرکتاب آمد.

پیروزفر که اغلب به عنوان بازیگر سینما و تئاتر شناخته می‌شود،دانش‌آموخته نقاشی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران است. وی همان زمان در دانشگاه‌های مختلف به روی صحنه رفت و سال ۱۳۷۲ در اولین نقش سینمایی‌اش، در نقش کوتاهی در فیلم “پری” ساخته داریوش مهرجویی حضور پیدا کرد. او در سال ۱۳۷۴ دوره بازیگری را در موسسه هنرهای نمایشی استاد حمید سمندریان پشت سر گذاشت و پس از آن در فیلم‌های متعددی نظیر مرسدس، ضیافت، اشک سرما، مهمان مامان و… ایفای نقش کرد. وی از زمان فارغ‌التحصیل شدن از دبیرستان تاکنون در زمینه‌های مختلف هنرهای تجسمی از جمله گرافیک، تصویرسازی و مجسمه‌سازی فعالیت کرده است.

پارسا پیروزفر روز یکشنبه ۱۶ تیر با حضور در بخش نوشت‌افزار فروشگاه مرکزی شهرکتاب، به سراغ لوازم گوناگون هنری رفت و ابزارهایی شامل رنگ و قلم‌مو خریداری کرد. به نظر می‌رسد او این روزها قصد دارد بیشتر وقتش را صرف هنر نقاشی کند. البته پارسا پیروزفر اهل مصاحبه نیست و از این رو نمی‌توان درباره فعالیت‌های آتی‌اش گمانه‌زنی مطمئنی داشت.

 

بقیه عکسها در ادامه مطلب


http://www.bookcitycentral.com/wp-content/gallery/parsa-piruzfar/2.jpg

http://www.bookcitycentral.com/wp-content/gallery/parsa-piruzfar/4.jpg

http://www.bookcitycentral.com/wp-content/gallery/parsa-piruzfar/5.jpg

http://www.bookcitycentral.com/wp-content/gallery/parsa-piruzfar/1.jpg

نوشته شده در دوشنبه ۱٧ تیر ۱۳٩٢ساعت ٧:۳٠ ‎ب.ظ توسط نظرات ()


Design By : Pichak