وبلاگ اولین طرفدار شهاب حسینی و پارسا پیروزفر

طبق آخرین جلسه شورای صنفی نمایش،فیلم «آناهیتا» عزیز‌الله حمیدنژاد از چهارشنبه این هفته اکران می‌شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،جلسه شورای صنفی نمایش امروز دوشنبه ـ اول آذر ماه ـ با حضور نمایندگان انجمن سینماداران ایران، محمدرضاصابری ، فرشید موتمنی ، غلامرضا فرجی و رامین نصیری و نمایندگان تهیه‌کنندگان عبداله علیخانی ، علی سرتیپی ،علی آشتیانی پور و احمدی و نماینده کانون کارگردانان محمد درمنش و نماینده اداره کل ارزشیابی و نظارت سینمای حرفه‌ای داریوش میرزایی تشکیل و موارد زیر مطرح یا تصویب گردید:

_ رونوشت نامه اداره کل ارزشیابی و نظارت سینمای حرفه‌ای با موضوع برگزاری جشنواره تصویر استاندارد در سالنهای سینما فلسطین 10 الی 14 آذر ماه موافقت شد.

ـ نامه سیروس تسلیمی – شرکت امید فیلم در خصوص اکران فیلم « عصر جمعه » در گروه آزاد مطرح شد.

با عنایت به نامه مالک سینما میلاد مبنی بر بروز برخی مشکلات ناشی از اکران همزمان فیلمها در سینما میلاد و پردیس شکوفه ، شورا مقررنمود که این دو سینما فیلمهای یکدیگر را حتی به صورت تک سانس اکران نکنند و قرار شد چنانچه در آینده پیشنهادی در این ارتباط از سوی طرفین به شورا ارائه شود بررسی و اقدام نماید.

مقرر شد در صورت درخواست پخش کننده فیلم « ملک سلیمان » دو سینما به سینما های نمایش دهنده آن اضافه شود.

ـ با توجه به پایین آمدن کف فروش فیلم سینمایی « هر چه خدا بخواهد » در گروه سینمایی قدس ، از چهارشنبه مورخه 3 آذر ماه این فیلم تعویض و « آناهیتا » اکران می‌شود.

با عنایت به مفاد صورتجلسه مورخه 24 آذر ماه شورای صنفی نمایش و مذاکرات انجام شده با منوچهر محمدی تهیه کننده فیلم « عصر روز دهم » مقرر شد فیلم « نفوذی » پس از اکران فیلم « آناهیتا » در گروه قدس و فیلم « عصر روز دهم » پس از فیلم « ملک سلیمان » در گروه استقلال اکران گردد.

مقرر شد فیلم « نفوذی » در گروه قدس به مدت چهار هفته بعد از فیلم « آناهیتا » کف شورای صنفی نمایش اکران و فیلم سینمایی « فوتبالی‌ها » در گروه قدس بعد از فیلم « نفوذی » به مدت چهار هفته و هفته پنجم به ششم، هشت و نیم میلیون تومان و هفته ششم به هفتم، نه و نیم میلیون تومان و هفته‌های بعد ده میلیون تومان ثبت شد.

نوشته شده در سه‌شنبه ٢ آذر ۱۳۸٩ساعت ۱۱:٠٦ ‎ق.ظ توسط نظرات ()


Design By : Pichak