وبلاگ اولین طرفدار شهاب حسینی و پارسا پیروزفر

 http://www.iqna.ir/news_imgs/506396_1img66666666666666.jpghttp://cloob4u.com/wp-content/uploads/2012/04/%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8%D9%84%D9%881.jpg
دروازه بان پیشین تیم فوتبال استقلال از دیروز مقابل دوربین قرار گرفت. مرتضی کوشایی بر اساس یک داستان واقعی فیلم نامه ای به نام «به خاطر مونا» را به نگارش درآورده و یکی از بازیگران این فیلم تلویزیونی وحید طالب لو دروازه بان پیشین استقلال است. - داستان این فیلم نامه بر اساس زندگی واقعی دختری 6 ساله است که به دلیل بیماری سرطان خون از دنیا رفته است. این دختر خردسال پیش از مرگ در آرزوی دیدار وحید طالب لو بود و در اتاق خود عکس های این دروازه بان را به دیوار زده بود. نویسنده این فیلم نامه با نگارش داستان زندگی او قصد داشته آرزوی این کودک را بر آورده کند ...
طالب‌لو همبازی شهاب حسینی شد

دروازه‌بان پیشین تیم فوتبال استقلال از دیروز مقابل دوربین قرار گرفت. مرتضی کوشایی بر اساس یک داستان واقعی فیلم‌نامه‌ای به نام «به خاطر مونا» را به نگارش درآورده و یکی از بازیگران این فیلم تلویزیونی وحید طالب لو دروازه‌بان پیشین استقلال است.

داستان این فیلم‌نامه بر اساس زندگی واقعی دختری 6 ساله است که به دلیل بیماری سرطان خون از دنیا رفته است. این دختر خردسال پیش از مرگ در آرزوی دیدار وحید طالب‌لو بود و در اتاق خود عکس‌های این دروازه بان را به دیوار زده بود. نویسنده این فیلم‌نامه با نگارش داستان زندگی او قصد داشته آرزوی این کودک را بر آورده کند.
به همین دلیل عوامل این فیلم از وحید طالب لو دعوت به عمل آوردند تا برای شادی روح این کودک در این فیلم تلویزیونی بازی کند. در این فیلم شهاب حسینی و فاطمه گودرزی هم حضور دارند. فیلمبرداری این فیلم از یک ماه قبل آغاز شده است.
دروازه بان پیشین تیم فوتبال استقلال از دیروز مقابل دوربین قرار گرفت. مرتضی کوشایی بر اساس یک داستان واقعی فیلم نامه ای به نام «به خاطر مونا» را به نگارش درآورده و یکی از بازیگران این فیلم تلویزیونی وحید طالب لو دروازه بان پیشین استقلال است.

داستان این فیلم نامه بر اساس زندگی واقعی دختری 6 ساله است که به دلیل بیماری سرطان خون از دنیا رفته است. این دختر خردسال پیش از مرگ در آرزوی دیدار وحید طالب لو بود و در اتاق خود عکس های این دروازه بان را به دیوار زده بود. نویسنده این فیلم نامه با نگارش داستان زندگی او قصد داشته آرزوی این کودک را بر آورده کند.
به همین دلیل عوامل این فیلم از وحید طالب لو دعوت به عمل آوردند تا برای شادی روح این کودک در این فیلم تلویزیونی بازی کند. در این فیلم شهاب حسینی و فاطمه گودرزی هم حضور دارند. فیلمبرداری این فیلم از یک ماه قبل آغاز شده است.
نوشته شده در سه‌شنبه ٢٠ تیر ۱۳٩۱ساعت ٦:۳٥ ‎ب.ظ توسط نظرات ()


Design By : Pichak