وبلاگ اولین طرفدار شهاب حسینی و پارسا پیروزفر

بخش‌های خارجی سریال که پیش از این قرار بود در کشور فرانسه جلوی دوربین برود با آغاز فصل زمستان در یک کشور اروپایی ضبط خواهد شد. شهاب‌حسینی و شهرام حقیقت‌دوست.

مجموعه تلویزیونی "شوق پرواز"با نقش‌آفرینی شهاب‌حسینی در نقش شهید بابایی زمستان امسال روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود. به گزارش شبکه ایران، سریال شوق پرواز به کارگردانی یدا... صمدی و تهیه‌کنندگی سیدجواد نوروزبیگی برای پخش از شبکه یک سیما آماده شد.

تصویربرداری "شوق پرواز" پس از 5 ماه پیش تولید درخرداد 88 آغاز شد و تصویربرداری بخش‌های داخلی در تیرماه 89 به پایان رسید. بخش‌های خارجی سریال که پیش از این قرار بود در کشور فرانسه جلوی دوربین برود با آغاز فصل زمستان در یک کشور اروپایی ضبط خواهد شد. شهاب‌حسینی و شهرام حقیقت‌دوست بازیگرانی هستند که در این سکانس‌ها بازی خواهند داشت. مجموعه تلویزیونی "شوق پرواز" به همت مؤسسه فرهنگی هنری شاهد در 13 قسمت 45 دقیقه‌ای برای شبکه یک سیما ساخته می‌شود. "شوق پرواز" روایتگر زندگی سرلشگر خلبان عباس بابایی، معاون عملیات نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران است که به هنگام بازگشت از یک مأموریت برون مرزی، هدف اصابت گلوله پدافند هوایی دشمن بعثی قرار گرفت و به درجه رفیع شهادت نایل آمد.

شهاب‌حسینی، الهام حمیدی، اکبر عبدی، عبدالرضا اکبری، کوروش تهامی، مهران رجبی، فخرالدین صدیق‌شریف، افسانه بایگان، فرشته سرابندی، مینا جعفرزاده، ستاره اسکندری، پوراندخت مهیمن، اتابک نادری، سید مهدی ضیائی،شهرام حقیقت‌دوست،شهرام نخعی،محسن افشانی و... از جمله بازیگرانی هستند که در این مجموعه ایفای نقش می‌کنند 

نوشته شده در پنجشنبه ٦ آبان ۱۳۸٩ساعت ۱٠:٢٤ ‎ق.ظ توسط نظرات ()


Design By : Pichak