وبلاگ اولین طرفدار شهاب حسینی و پارسا پیروزفر

اصغر فرهادی در گلدن گلوب

جدایی نادر از سیمین

محمد خزائی به اصغر فرهادی تبریک گفت

 دبیر جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در پی کسب جایزه بهترین فیلم خارجی گلدن گلوب توسط فیلم جدایی نادر از سیمین پیام تبریکی صادر کرد.به گزارش خبرگزاری فارس، «محمد خزاعی» دبیر جشنواره بین‌المللی فیلم فجر  پیام تبریک خود را در پی کسب جایزه بهترین فیلم خارجی گلدن گلوب توسط اصغر فرهادی، کارگردان سینمای ایران، به او و خانواده سینمای کشور اعلام کرد.
بنابراین گزارش، در متن پیام تبریک دبیر جشنواره فیلم فجر آمده است:
زندگی با «سینما» جریان دارد و «سینما» عین خود زندگی است. زندگی پر ازخوبی‌ها و بدی‌ها، زشتی‌ها و زیبایی‌هاست.
رنگ این جلوه‌های بی‌بدیل زندگی، در سینمایی جاری است که انقلاب باشکوه برای آن بنایی گذاشته که با ظهور نسل جوان سینمای ایران می‌درخشد برای ایران و ایرانی...
و اصغر فرهادی که خود، فرزند همین سینما و کشور با تمدن ایران است، چند وقتی است بر تارک این تمدن با فرهنگ می‌درخشد و برای ما افتخار می‌آورد.
اهمیت جایزه فرهادی در گلدن گلوب بالاست اما نه به اندازه خوشحالی خانواده سینما و آوردن شوق نشاط و شادی در مردمی که این روزها تنها به زندگی فکر می‌کنند و افتخار ملی برایشان گنجینه‌ای است گرانبها که همیشه در تاریخ ماندگار خواهد بود...
پس... «اصغر فرهادی»! به پاس بدست آوردن این گنجینه با ارزش و بار دیگر رساندن نام ایران برقله‌های افتخار جهان، دستت را می‌فشاریم و به تو و خانواده سینما و عوامل فیلمت تبریک می‌گوییم و امیدواریم همواره، شاهد افتخارهای بیشتر برای مردمی باشی که از آن‌ها یاد کردی، صلح و شهدتشان ماندگار تاریخ است.

                                     ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥

پیام تبریک معاون امور سینمایی به اصغر فرهادی

«جواد شمقدری» در پیامی موفقیت اخیر اصغر فرهادی در کسب جایزه «گلدن گلوب» برای فیلم «جدایی نادر از سیمین» را تبریک گفت.به گزارش خبرگزاری فارس،«جواد شمقدری» در پیامی موفقیت اخیر اصغر فرهادی در کسب جایزه «گلدن گلوب» برای فیلم «جدایی نادر از سیمین» را تبریک گفت. 

معاون امور سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این پیام نوشته است:

هوالعزیز
انقلاب اسلامی ایران آغاز رویش یک تمدن بزرگ است؛ تمدنی که در پرتو اخلاق، معنویت و عدالت می‌تواند سعادت، رفاه، آرامش و نشاط واقعی را برای انسان سرگشته و دورافتاده از حقیقت و اصل خود به ارمغان آورد.
هر بارقه‌ای از این گنجینه فرهنگی بی‌شک چشم‌ها را خیره خواهد کرد و اگر حجاب‌ها و موانع و تعصب‌ها کناری برود، هر روز شاهد اقبال و توجه دیگران به آثار فرهنگی و تولیدات سینمایی ایران خواهیم بود.
آقای «اصغر فرهادی» توانست از این حجاب‌ها و موانع بگذرد و قضاوتی بخردانه فیلم او را بر سکوی برگزیده‌ها بنشاند. این موفقیت را به وی و جامعه سینمای ایران و مردم خوب کشورمان تبریک می‌گویم.

نوشته شده در چهارشنبه ٢۸ دی ۱۳٩٠ساعت ۱٢:۳٤ ‎ب.ظ توسط نظرات ()


Design By : Pichak