وبلاگ اولین طرفدار شهاب حسینی و پارسا پیروزفر

 پارسا پیروزفر در مهمان مامان

لینک دانلود قسمتی از بازی زیبا و به یاد ماندنی پارسا پیروزفر در مهمان مامان

نوشته شده در جمعه ٢٧ آبان ۱۳٩٠ساعت ٢:٤٤ ‎ق.ظ توسط نظرات ()

داستان فیلم سینمایی دختری به نام تندر

 

نویسنده و کارگردان : حمیدرضا آشتیانی پور

بازیگران : پارسا پیروزفر (رعد) - لادن مستوفی(تندر) - ماهایاپطروسیان(آذر - دختر قبیله دیگر) - خسرو شکیبایی(پدر تندر- مرد دیوانه) - فاطمه طاهری(قابله)

آذر دختر پرشوری است که دوست ندارد دختر باشد و به رفتارهای پسرانه ای همچون موتور سواری دیوانه وار مبادرت میورزد.آذر برخلاف گفته خود که معتقد است پسرها کسی نیستند که آدم بخواهد جای آنها باشد دوست دارد پسری به نام اردشیر باشد.پس به کلاس کاراته میرود،همراه دوستش پروانه به پیست اسب سواری میرود و بجای اینکه چون پروانه سوار بر اسب شود کاسکت بر سر گذاشته و بر گرده موتور میپرد موتوری که هیچ شباهتی به اسب ندارد و در عوض کاملا خشن و بی عاطفه است. در همین حال او سرگذشت عمه پیرش را برای پایان نامه اش یادداشت میکند.او به بهانه نوشتن پایان نامه مقطع لیسانسش وارد زندگی زن نویسنده ای میشود تا برای کتاب او تصویر سازی کند.آذر در پی تصویر سازی با رایانه و برنامه های مختلف آن شخصیتهای فرضی قصه را به اشکال مختلف چهره پردازی میکند.

داستان این نویسنده درباره طایفه ای بی نام و نشان است که وقتی مردان آن دختر دار میشوند یک دوک نخ ریسی به سر چادر می آویزند و وقتی صاحب پسر میشوند تیر و کمانی بر سر در چادر خودنمایی میکند.

یکی از مردان قبیله که سالها در حسرت داشتن فرزند پسر بوده،با اینکه فرزندش دختر است ولی باز تیر و کمانی بر سر در می آویزد و به همه میگوید که زنش هنگام مرگ پسری به نام تندر بدنیا آورده است.او موهای دخترک را میتراشید و به وی تعلیمات مردانه میدهد.تندر را به شکار میبرد و کاری میکند تا صدایش چون پسران کلفت شود.

پدر برای حفظ غرور مردانه خویش و فخر فروشی و ارتباط قویتر با آداب و سنن قبیله جنسیت دخترش را از همگان مخفی میکند.اما تندر به لحاظ فطرت دخترانه اش به عروسک بازی روی می آورد ولی پدر فورا عروسک را از دست او میگیرد تا مبادا مردان قبیله به مکر او پی ببرند.

تندر که به اجبار پدر و درخواست جامعه مردسالارانه ای که در آن بدنیا آمده است شخصیتی دوگانه پیدا کرده همچنان در خلوت خود لباس دخترانه میپوشد و اندیشه و عملش چون زنان است.

قابله ای که او را بدنیا آورده است به اندوه درونی تندر پی میبرد و به پدرش گوشزد میکند کلاهی را که 20 سال پیش بر سر تندر گذاشته است بردارد ولی مرد توجهی نمیکند.

زن قابله که برای خود یک تنه مرد است و حتی خویشتن را بالاتر از مردان میداند معتقد است که آنان اگر میدانستند مادرانشان از جنس خودشان نیستند هرگز به دنیا نمی آمدند.

ماجرا تا آنجا پیش میرود که روزی تندر با لباس دخترانه به دیدار قابله در شهر میرود.از قضا رعد که یکی ازدوستان تندر در ایل است وی را میبیند و عاشقش میشود و بدون اینکه بداند او همان دوست خویش تندر است از وی خواستگاری میکند.تندر که دلش به این ازدواج راضی است تنها سکوت میکند و دستمالی را به عنوان نشان به رعد میدهد و رعد نیز گردنبند خود را به عنوان نشانی به او هدیه میکند.سپس دوباره به خانه قابله میرود و لباس مردانه اش را میپوشد و آهنگ رفتن به ایل را میکند.رعد که شاهد بیرون آمدن تندر از خانه قابله است می انگارد که دوستش نیز خواهان آن دختر است،لذا در ایل به چشم یک رقیب عشقی به تندر مینگرد و خبر ندارد که معشوق و رقیب هر دو یکی است.

و اما دختر که از تندر بودن خسته شده است و میخواهد هویت واقعی خویش را بیابد و چون یک دختر زندگیش را شروع کند.دور از چشم پدر تصمیم میگیرد با لباس زنانه در ایل ظاهر شود ولی پدر مانع این کار دختر میشود و تندر تنها کاری که میتواند بکند ریختن اشک است.

در قبیله طی یک مسابقه اسب سواری هر کدام از مردان ایل جایزه ای برای فرد برنده اختصاص میدهند و مردی نیز قول دخترش را به شخصی که پیروز شود میدهد.مردان سوار اسب میشوند و چهار نعل میتازند و زنان سفره عقدی می گشایند و دختر را بر سر آن می نشانند و منتظر داماد می مانند.اما دختر دلباخته ای دارد که به او قول ازدواج داده است،دختر که میبیند پسری که قول ازدواج به او داده عقب مانده خود را میکشد و سوارکاران که ماجرای عشق این دو را میدانند به پسر اجازه میدهند که نفر اول به خط پایان برسد،جوان عاشق نیز پس از اطلاع از سرنوشت دختر خود را از بین میبرد.

روزی دیگر داستان دیگری اتفاق می افتد که این داستان مربوط به دختریست که پدر و مادرش او را رها کرده اند و حال پس از چندین سال آرزوی دیدن دختر را دارند.

پدر این دختر جوانان ایل را تحریک میکند تا دخترش را به وی بازگردانند و در عوض هرکسی که او را به ایل برگرداند داماد وی خواهد شد.

دختر که خود در قبیله ای دیگر در حال ازدواج است ناچار رسم قبیله پدرش را برهم میزند و با کمک رعد و تندر با نامزد سیاه پوستش فرار میکند.در این بین رعد تیر میخورد و زخمی به ایل باز میگردد و وارد چادر خویش میشود.

رعد نیز شبانه به دنیال یافتن دختر آرزوهایش از چادر خارج میشود و همه جا را میگردد و سپس سر به بیابان میگذارد و در دشتی پر از شقایق که به گل همیشه عاشق معروف است بر اثر زخمی که در جنگ بین قبیله ای برداشته میمیرد.تندر نیز با لباس زنانه شبانه به دنبال رعد به بیابان میرسد و بر سر جنازه او میگرید.

البته پدر که خود به جبر،دخترش را به چنین سرنوشتی دچار کرده است به جنونی دچار میشودو دیوانه ای بی آزار میشود که فقط با دیدن تندر حرکات دیوانه وارش تشدید میشود.دیوانه در پایان اعتراف میکند که پدر تندر او را گماشته است تا مراقب دخترش باشد.

در نهایت همین دیوانه رفتاری عاقلانه از خود بروز میدهد و در مرگ رعد اشک میریزد و در عوض پدر واقعا دیوانه شده و علف میخورد.

پس از آن غیرت و مردانگی تندر تا به آنجا پیش میرود که پدر واقعا میخواهد به جای پسر یک دختر واقعی داشته باشد.

آذر پس از دیدن تصاویر و خواندن سرگذشت تندر و زندگی توام با شکست جوانان ایل متحول میشود و درس عبرتی میگیرد و خود به خواستگارش زنگ میزند و میگوید که منتظر وی میباشد.

سپس به سراغ تندر پیر میرود که اکنون نویسنده و استاد دانشگاه است و چون شمعی که در اتاقش میسوزد شعله عمر خودرادر اثر حماقتهای اطرافیانش خاموش کرده است.

نوشته شده در سه‌شنبه ٢٤ آبان ۱۳٩٠ساعت ۱:۱٤ ‎ق.ظ توسط نظرات ()

 پارسا پیروزفر

 برای دانلود قسمتی از بازی زیبای پارسا پیروزفر در فیلم سینمایی دختری به نام تندر اینجا را کلیک کنید.

نوشته شده در دوشنبه ٢۳ آبان ۱۳٩٠ساعت ٢:۳٥ ‎ق.ظ توسط نظرات ()

شهاب حسینی درسریال شوق پرواز

شهاب حسینی درسریال شوق پرواز

شهاب حسینی درسریال شوق پرواز

شهاب حسینی درسریال شوق پرواز

شهاب حسینی درسریال شوق پرواز

شهاب حسینی درسریال شوق پرواز

شهاب حسینی درسریال شوق پرواز

شهاب حسینی درسریال شوق پرواز

شهاب حسینی درسریال شوق پرواز

بقیه در ادامه


ادامه مطلب
نوشته شده در جمعه ٢٠ آبان ۱۳٩٠ساعت ۱۱:٥٩ ‎ب.ظ توسط نظرات ()

شهاب حسینی

این پست کلیپیه از بازهای شهاب حسینی در فیلمهای مختلف و با صدای محسن یگانه که از ساخته های همین وبلاگه.

امیدوارم شهاب حسینی عزیز و همه طرفدارهای ایشون از دیدنش لذت ببرند

لینک دانلود کلیپ

نوشته شده در جمعه ٢٠ آبان ۱۳٩٠ساعت ٢:٥٩ ‎ق.ظ توسط نظرات ()

لینک دانلود قسمتی از فیلم سینمایی عروس خوش قدم

لینک دانلود پشت صحنه عروس خوش قدم با حضور پارسا پیروزفر

نوشته شده در چهارشنبه ۱۸ آبان ۱۳٩٠ساعت ٢:٢۳ ‎ق.ظ توسط نظرات ()

http://www.parsapirouzfar.com/pics/The%20Day%20Goes%20and%20the%20Night%20Comes%20(SHABANEROOZ)%20-4.jpg

دانلود تیزر فیلم شبانه روز

 

نوشته شده در سه‌شنبه ۱٧ آبان ۱۳٩٠ساعت ٢:۱٩ ‎ق.ظ توسط نظرات ()

شهاب حسینی درسریال شوق پرواز

شهاب حسینی درسریال شوق پرواز

شهاب حسینی درسریال شوق پرواز

 

بقیه در ادامه


ادامه مطلب
نوشته شده در شنبه ۱٤ آبان ۱۳٩٠ساعت ۱٠:٤٦ ‎ق.ظ توسط نظرات ()

شهاب حسینی درسریال پلیس جوان

سریال پلیس جوان ساخته سیروس مقدم

پخش شده از شبکه سه سیما در سال ۱۳۸۰

بازیگران سریال: شهاب حسینی- پروانه معصومی- داریوش ارجمند -مریلا زارعی و فرهاد اصلانی

درخواست های زیادی مبنی بر قرار دادن این آهنگ ها برای دانلود داشتیم که هم اکنون می توانید دانلود کنید

دانلود آهنگ تیتراژ های سریال پلیس جوان

♥آهنگ تیتراژ ابتدایی سریال پلیس جوان

لینک 1          لینک 2          لینک 3

♥آهنگ تیتراژ پایانی سریال پلیس جوان

لینک 1          لینک 2          لینک 3

نوشته شده در چهارشنبه ۱۱ آبان ۱۳٩٠ساعت ۱۱:٢٢ ‎ق.ظ توسط نظرات ()

مجموعه تماشاخانه ایران‌شهر در سه ماهه تابستان و مهرماه شاهد حضور گسترده هنرمندان، اصحاب رسانه، عکاسان و منتقدان بود.


به گزارش خبرگزاری مهر، در چهارماه گذشته بیش  یکصدو 68 هنرمند، سیصد و 20 نفر خبرنگار از حوزه های مجازی، سیصد و 46 نفر از رسانه‌های مکتوب، یکصد و 20 نفر از رادیو و تلویزیون، یکصد و 6 نفر عکاس و یکصد و دو نفر از منتقدان با حضور در مجموعه تماشاخانه ایران‌شهر از نمایش‌های این مجموعه دیدن کرده‌اند.

نمایش‌های "خرده‌خانوم" به کارگردانی کیومرث پوراحمد، "آقای اشمیت کیه؟" کاری از داود رشیدی و "گلن گری گلن راس" اثر پارسا پیروزفر به ترتیب بیشترین آمار حضور خبرنگاران و هنرمندان را در کارنامه اجرایی خود داشته‌اند.

این مجموعه در بهار سال جاری نیز با حضور بیش از 143 خبرنگار در حوزه رسانه‌های مجازی،  159 خبرنگار از رسانه‌های مکتوب، 21 عکاس و 7 منتقد از نمایش های دایی وانیا، عجایب‌المخلوقات، درس و ... دیدن کرده‌اند.

تماشاخانه ایرانشهر هم‌اکنون با دو نمایش "نامه‌هایی به تب" به کارگردانی سیامک احصایی و بازی هنرمندانی همچون فاطمه معتمدآریا، شبنم مقدمی، احمد ساعتچیان، پانته آ پناهی‌ها از ساعت 19 و 15 دقیقه در تالار استاد سمندریان و نمایش  "ایوانف" کار امیررضا کوهستانی و بازی محمدحسن معجونی، سعید چنگیزیان، مهین صدری، فریبا کامران، نگار جواهریان و ... از ساعت 19 در سالن شماره یک، میزبان علاقه مندان به هنرهای نمایشی است.

نوشته شده در یکشنبه ۸ آبان ۱۳٩٠ساعت ٦:۱٤ ‎ب.ظ توسط نظرات ()

سریال شوق پرواز

بقیه در ادامه


ادامه مطلب
نوشته شده در شنبه ٧ آبان ۱۳٩٠ساعت ٢:۳٢ ‎ق.ظ توسط نظرات ()

سریال شوق پرواز

بقیه در ادامه


ادامه مطلب
نوشته شده در شنبه ٧ آبان ۱۳٩٠ساعت ٢:۱۳ ‎ق.ظ توسط نظرات ()

سریال شوق پرواز
به نقل از روابط عمومی سریال «شوق پرواز» در این قسمت که جمعه ششم آبان ماه پخش خواهد شد، ملیحه پس از دریافت نظر موافق پدرش درخصوص ازدواج با عباس، به او پاسخ مثبت می‌دهد و به این ترتیب آنها پای سفره عقد می‌نشینند.
از دیگر رویدادهای این قسمت می‌توان به حضور «عباس» در پایگاه هوایی دزفول اشاره کرد که طی آن عباس بابایی موفق می‌شود اولین پرواز خود با هواپیمای جنگی را انجام دهد.
همچنین در قسمت نهم از سریال «شوق پرواز» بازی  اکبر عبدی در نقش «استوار مهرمنش»، «اتابک نادری» در نقش خلبان مصطفی اردستانی و فریبا ثمرانی در نقش «همسر استوار مهرمنش»  آغاز خواهد شد.
شوق پرواز محصول مشترک «بنیاد شهید و امور ایثارگران» و «گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما» است. این سریال 24 قسمتی به کارگردانی «یدالله صمدی» و تهیه‌کنندگی «جواد نوروز بیگی»  با موضوع زندگی خلبان شهید «عباس بابایی» ساخته شده است و علاقمندان می توانند در سایت این سریال به نشانی www.shogheparvaz.tv مطالب متنوعی درخصوص این سریال مطالعه کنند.
نوشته شده در چهارشنبه ٤ آبان ۱۳٩٠ساعت ٦:۱٩ ‎ب.ظ توسط نظرات ()

تهمینه میلانی کارگردان مطرح سینما به تازگی یادداشتی درباره پارسا پیروزفر نوشته که خواندنش خالی از لطف نیست.
میلانی در یادداشت خود آورده است:«به جرات می توانم بگویم که “پارسا پیروزفر” باسوادترین بازیگر جوانی است که من با او همکاری داشته ام. کمتر کتابی٬ به ویژه در زمینه نقاشی٬ سینما و تاتر وجود دارد که او نخوانده باشد. بسیار فیلم می بیند و آرشیو بسیار خوبی از فیلم های تاریخ جهان دارد. به همین جهت من علاوه بر روابط حرفه ای و کاری٬ با ایشان ارتباط دوستانه دارم چرا که دانش او در زمینه هنر او را بشری قابل معاشرت می کند.
همکاری من با آقای پیروزفر تنها محدود به بازی ایشان در فیلم “زن زیادی” نمی شود٬ ایشان علاوه بر بازی در فیلم فوق به عنوان بازیگردان و همچنین راهنمایی السا فیروز آذر نقش به سزایی داشتند.
شخصیت عمیق٬ با ثبات و اخلاقی او همیشه انسان را تحت تاثیر قرار می دهد و بر خلاف ظاهر آرام٬ بشری اهل چالش است و هنگام ارایه نقش خود سوالات بی شماری در مورد شخصیتی که قرار است ارایه دهد٬ می پرسد که باید پاسخ داده شود. فیلمنامه را چندین بار به دقت می خواند و می توان گفت کاملا نقش خود را حفظ می شود و پیشنهادات بسیار خوبی در جهت حذف یا اضافه شدن سکانس های فیلم می دهد.
پارسا پیروزفر علاقه زیادی به برقراری ارتباط از طریق دیالوگ با تماشاگر ندارد٬ او ترجیح می دهد که به جای استفاده از دیالوگهای مستقیم ٬ در صورت امکان از میمیک صورت و بدن پیام خود را برساند.
حضور چنین هنرمندانی در عرصه بازیگری٬ انسان را نسبت به آینده هنر٬ در جهت تغییر و رشد آن به ویژه سینما و تاتر سرزمین مان امیدوارتر می کند.»
میلانی این یادداشت را در حالی منتشر می کند که پارسا پیروزفر تا به حال با هیچ یک از رسانه ها گفت و گو نکرده است و یکی از بی سر و صداترین بازیگران سینمای ایران است. هر چند مصاحبه نکردن با رسانه ها یک مولفه ی مثبت به حساب نمی آید اما از ویژگی های پیروزفر همین کم حرف بودن اوست.

نوشته شده در سه‌شنبه ۳ آبان ۱۳٩٠ساعت ٧:٤٥ ‎ب.ظ توسط نظرات ()


Design By : Pichak